Zamilujte se v květnu do sebe a potěšte se personalizovaným šperkem.

Co u nás NAJDETE a NEnajdete

Toužíte po novém šperku pro sebe? Chtěli byste obdarovat šperkem někoho blízkého? V obou případech jistě stojíte o osobitost a originalitu. To je totiž přesně to, co u nás NAJDETE.

Já sama se v posledních letech čím dál tím víc obracím k značkám, které svým přístupem produkují udržitelné a především kvalitní produkty. Podle mě je skvělé, že se nad materiály a udržitelností zamýšlejí už i velké řetězce, kde dnes můžete koupit např. oblečení, které vydrží déle, než jedno praní. Jistě se totiž shodneme na tom, že naše planeta si zaslouží, abychom se k ní chovali s úctou. A kde je prvopočátek toho, chovat se s úctou k okolnímu prostědí? Chovat se s úctou sami k sobě.

I KK JEWELS ušlo kus cesty (o tom vám jednou povím :-)), a stále máme kus cesty před sebou, ale již nyní si stojím za tím, že vám poskytujeme kvalitní, krásné, poctivě zpracované, a díky tomu všemu, udržitelné šperky.

A to je přesně to, co u nás NAJDETE.

Každou vaši objednávku pro vás, od administrativy, správu e-shopu a instagramu, po zabalení a odeslání, zpracovávám já, Klára. To hlavní, tedy výroba vašeho nového šperku, je v rukou pana Milana, zlatníka s více jak 25 letou praxí.

Jsme tedy značka o dvou lidech. Díky tomu u nás NAJDETE osobní a přátelský přístup a úpravu šperku v rámci možností dílny, ale vždy tak, abyste byli spokojeni. Nebojte se nás kdykoliv oslovit s jakýmkoliv dotazem, či prosbou. Dopředu vás ujišťuji, že žádný dotaz není hloupý. Naší snahou je dopřát vám nadstandardní přístup, díky kterému vám bude šperk dělat ještě větší radost.

Ačkoliv máme samozřejmě pro pohodlné nakupování i e-shop, není to klasický e-shop, jak je dnes zvykem, tedy že k nám domů objednávka dorazí ideálně do druhého dne. To je to, co u nás rozhodně NEnajdete. NEnajdete u nás množství strojově a sériově vyrobených šperků skladem. Každý váš šperk vyrábí pan zlatník ručně až na základě vytvořené a uhrazené objednávky.

Z uvedeného je zřejmé, že za šperky je kus poctivé práce, která se samozřejmě promítne i na ceně. Což mě vede k tomu, že u nás NEnajdete ani velké výprodejové slevy, "zbavování" se skladových zásob a black friday dny, týdny ani měsíce.... Nicméně vzhledem k tomu, že si opravdu velmi vážíme každé vaší objednávky, NAJDETE u nás snahu potěšit vás aspoň občas drobným dárkem či malou slevou. O každé takové akci se rozhodně dozvíte prostřednictvím newsletteru, ke kterému se můžete přihlásit níže na stránce.

Věřím, že vše to, co u nás NAJDETE, stojí za to si na šperk od nás počkat. Dodá mu to na jedinečnosti a získá přidanou hodnotu, kterou oceníte ještě dlouhá léta po zakoupení.

A to už jsou pádné důvody, proč si u nás vybrat ten správný šperk ze zlata a vyprávět s jeho pomocí svůj příběh, nemyslíte?

Mějte krásný den.

Za KK JEWELS Klára