Vaše zlaté šperky

Vítejte na stránkách šperků značky KK JEWELS. Šperky pro Vás vyrábíme výhradně ze zlata ryzosti 14 karátů (Au585/1000). Vybírat můžete ze žlutého, bílého a růžového zlata. Veškeré námi nabízené šperky jsou ručně vyráběné, jak se nabízí říct, zlatými českými ručičkami, ve městě pod Ještědem. Nabízíme Vám prvotřídní zlatnickou práci a věříme, že s Vámi šperky budou žít a těšit Vás dlouhá léta. Šperky pro Vás vyrábí pan Milan, který má za sebou více jak dvacetiletou praxi v oboru.

Díky ručnímu zpracování jsme schopni splnit Vám téměř každé přání a upravit šperk přesně podle Vašich představ. To znamená, že naši nabídku, kterou si můžete prohlédnout na tomto webu, Vám na přání upravíme k Vaší spokojenosti a tím se Váš nový poklad stane ještě osobitějším.

Pojďte se usadit, v klidu se podívat, a vybrat si. Pokud na našem e-shopu nenajdete to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat přes náš poptávkový formulář v sekci "personalizované šperky", kde s Vámi rádi vymyslíme Váš vysněný šperk.

Šperky vyrábíme na základě objednávky. Nic tedy nemáme skladem a šperk bude vyroben přímo pro Vás osobně!

Vzhledem k tomu, že nám velmi záleží na poctivé ruční práci, hodně jsme se zamýšleli i nad balením, ve kterém svůj nový šperk obdržíte. Proto známe jméno každého, kdo se na dárkové krabičce podílí, a jsme hrdí na to, že Vám můžeme nabídnout ekologické balení, za kterým stojí reálné osoby.

Veškerou komunikaci s Vámi, zprávy, e-maily, správu e-shopu, objednávky, balení a odesílání balíčků a spoustu dalších záležitostí s Vámi vyřizuji já, zakladatelka značky, Klára. Nebojte se mě kdykoliv oslovit s jakýmkoliv dotazem. Ráda Vám se vším pomohu a poradím.

Vyprávějte pomocí našich šperků svůj příběh.

Za KK JEWELS Klára


NEZAPOMEŇTE, ŽE NEJHEZČÍ ŠPERK, KTERÝ NIKDY NEVYJDE Z MÓDY, JE VÁŠ ÚSMĚV!