Zamilujte se v květnu do sebe a potěšte se personalizovaným šperkem.

KK JEWELS

Vaše zlaté šperky

Vítejte na stránkách šperků značky KK JEWELS.

Jmenuji se Klára a jsem zakladatelka značky KK JEWELS. V roce 2018 jsem si pro sebe, rodinu a přátele vyrobila pár náramků s hematitovým srdíčkem a tato, původně "neškodná" výroba, se postupně přehoupla v to, že jsem stejné náramky začala v roce 2019 vyrábět i na objednávku. Jak šel čas, postupně jsem chtěla sortiment rozšiřovat a posouvat se dál. Hned z kraje roku jsem tedy navázala spolupráci, s panem Milanem, zlatníkem, se kterým tvoříme Vaše šperky do dnes. Je zřejmé, že se náš sortiment úplně změnil, protože nyní u nás pořídíte pouze ručně vyráběné šperky výhradně ze zlata ryzosti 14 karátů (Au585/1000).

Byla to dlouhá a krásná cesta, na které jsem se díky Vám posouvala dál a dál. Pamatuji si přesně, pro koho jsme vyrobili první medailonek ze zlata. Vlastně to byla stejná osoba, která mě popostrčila, ať začnu hematitové náramky prodávat přes Instagram, kde jsem začínala. Jsem hrdá na to, kam jsem se posunula, a že Vám nyní můžeme nabízet kvalitní a udržitelné šperky, které Vám vydrží věky. Znáte v okolí někoho, kdo opustil pěkné místo v korporátu a vydal se za svým snem? Pokud ne, tak teď znáte mě. Protože přesně to jsem udělala a od roku 2023 se naplno věnuji právě Vašim šperkům, tak snad to bude znát na kvalitě mých služeb.

Vybírat u nás můžete šperky ze žlutého, bílého a růžového zlata. Veškeré námi nabízené šperky jsou ručně vyráběné, jak se nabízí říct, zlatými českými ručičkami, ve městě pod Ještědem. Nabízíme Vám prvotřídní zlatnickou práci a věříme, že s Vámi šperky budou žít a těšit Vás dlouhá léta. Šperky pro Vás stále vyrábí pan Milan, který má za sebou více jak dvacetiletou praxi v oboru.

Díky ručnímu zpracování jsme schopni splnit Vám téměř každé přání a upravit šperk přesně podle Vašich představ. To znamená, že naši nabídku, kterou si můžete prohlédnout na tomto webu, Vám na přání upravíme k Vaší spokojenosti a tím se Váš nový poklad stane ještě osobitějším.

Pokud na našem e-shopu nenajdete to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat přes náš poptávkový formulář v sekci "personalizované šperky", kde s Vámi rádi vymyslíme Váš vysněný šperk.

Šperky vyrábíme na základě objednávky. Nic tedy nemáme skladem a šperk bude vyroben přímo pro Vás osobně.

Vzhledem k tomu, že mi velmi záleží na poctivé ruční práci, hodně jsem se zamýšlela i nad balením, ve kterém svůj nový šperk obdržíte. Proto znám jméno každého, kdo se na dárkové krabičce podílí, a jsem hrdá na to, že Vám mohu nabídnout ekologické balení, za kterým stojí reálné osoby.

Veškerou komunikaci s Vámi od zpráv, e-mailů, přes správu e-shopu, objednávky, balení a odesílání balíčků a spoustu dalších záležitostí vyřizuji já, Klára. Nebojte se mě kdykoliv oslovit s jakýmkoliv dotazem. Ráda Vám se vším pomohu a poradím.

Vyprávějte pomocí našich šperků svůj příběh.

Za KK JEWELS Klára


NEZAPOMEŇTE, ŽE NEJHEZČÍ ŠPERK, KTERÝ NIKDY NEVYJDE Z MÓDY, JE VÁŠ ÚSMĚV!