Zamilujte se sama do sebe a potěšte se personalizovaným šperkem.

Dětský řetízek s medailonkem 8 mm - Barva zlata: Bílé (Au585/1000), Délka řetízku (celková): 32 cm, Gravírování: Prosím uvést do poznámky


Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks
Cena
5 490 Kč
Recyklační poplatek zahrnutý v ceně.

Kód produktu
KK-0107-11

Řetízky nejsou jen pro velké holky. I malé princezny, i princové, si zaslouží krásný šperk. Co takhle sladit se a pořídit sobě i vašemu dítěti řetízek s medailonkem. Nechte si na medailonek dát stejný motiv a dítě tak bude vědět, že i když spolu třeba zrovna nejste, tak jste propojený.

Zapínání dětského řetízku je vždy na pérový kroužek. Medailonek je umístěn volně.

Požadavek na gravírování a případně preferovaný font písma, nebo variantu otisku, uveďte prosím do poznámky. Nabídku fontů naleznete zde na stránce mezi fotografiemi produktu. Motiv je potřeba přizpůsobit velikosti medailonku, který má 8 mm. V případě, že bude ohledně gravírování potřeba cokoliv dořešit, ozveme se vám na e-mail. Své obrázky, dotazy, a otisky pro gravírování můžete posílat na e-mail info@kkjewels.cz.

Jako volitelný doplňek si na řetízek můžete přidat korálek z minerálního kamene, který standardně umisťujeme k zapínání. Pokud byste chtěli jiné umístění, uveďte to prosím do poznámky.

Medailonek má 8 mm a je silný 0,5 mm.

Materiál: Zlato (Au585/1000)

Váha zlata je cca 1,65 g. Přesná váha bude uvedena po výrobě ve faktuře. 

Výroba a dodání šperku je 2 - 3 týdny, počítáno po přijetí platby na náš účet.

V ceně dopravy je zahrnut 1 kus dárkové krabičky. Pokud objednáváte více šperků, a každý si přejete zabalit zvlášť, můžete objednat další krabičky v sekci DOPLŇKY.