Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Prosím uvést do poznámky

4 990 Kč

ks

Kód produktu: KK-0021-9 Doprava a platba

Medailonek s gravírováním je klasika, která nikdy neomrzí. Pokud máte vlastní řetízek, na který si chcete řetízek přidat, zde můžete objednat samotný medailonek, který můžete vybrat ve velikosti 8 mm, 11 mm, 14 mm a 17 mm. 

Na medailonek lze gravírovat jakýkoliv motiv, text, obrázek, otisk... Díky gravírování můžete svůj šperk učinit naprosto jedinečným. Například dětské kresby jsou velmi oblíbené. Uchovejte si první výkres svého potomka navěky a originálně. V případě, že máte zájem gravítovat otisky, můžete si vybrat ze dvou provedení, viz fotografie.

Požadavek na gravírování a případně preferovaný font písma, nebo variantu otisku, uveďte prosím do poznámky. Nabídku fontů naleznete zde na stránce mezi fotografiemi produktu. Motiv je potřeba přizpůsobit velikosti medailonku. V případě, že bude ohledně gravírování potřeba cokoliv dořešit, ozveme se vám na e-mail. Své obrázky a otisky pro gravírování můžete posílat na e-mail info@kkjewels.cz.

Na medailonek lze gravírovat z obou stran. Stačí uvést do poznámky např. srdíčko na jednu stranu a sluníčko na druhou stranu.

Materiál: Zlato (Au585/1000)

Tloušťka medailonku je 0,5 mm.

Váha zlata se odvíjí od velikosti medailonku. Medailonek 8 mm váží přibližně 0,30 g, 11 mm cca 0,70 g, 14 mm cca 1,00 g a 17 mm cca 1,70 g. Přesná váha bude uvedena po výrobě ve faktuře.

Ceny jsou uvedeny za medailonek a gravírování. Foto na řetízku je pouze ilustrační. Pokud máte zájem i o řetízek, klikněte zde: Řetízek s medailonkem a gravírováním

Výroba a dodání šperku je 2 - 3 týdny, počítáno po přijetí platby na náš účet.