hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Prosím uvést do poznámky

1 990 Kč

ks

Kód produktu: KK-0024-26 Doprava a platba

Šňůrkový náramek s medailonkem a gravírováním. Medailonek můžete vybírat ve velikosti 8 mm, 11 mm, 14 mm a 17 mm . 

Na medailonek lze gravírovat jakýkoliv motiv, text, obrázek, otisk... Díky gravírování můžete svůj šperk učinit naprosto jedinečným. Například dětské kresby jsou velmi oblíbené. Uchovejte si první výkres svého potomka navěky a originálně. V případě, že máte zájem gravítovat otisky, můžete si vybrat ze dvou provedení, viz fotografie.

Požadavek na gravírování a případně preferovaný font písma, nebo variantu otisku, uveďte prosím do poznámky. Nabídku fontů naleznete zde na stránce mezi fotografiemi produktu. Motiv je potřeba přizpůsobit velikosti medailonku. V případě, že bude ohledně gravírování potřeba cokoliv dořešit, ozveme se vám na e-mail. Své obrázky a otisky pro gravírování můžete posílat na e-mail info@kkjewels.cz.

Na medailonek lze gravírovat z obou stran. Stačí uvést do poznámky např. srdíčko na jednu stranu a sluníčko na druhou stranu.

Šňůrku si můžete vybrat nylonovou 1mm, saténovou 1 mm nebo saténovou 2 mm. K medailonku 8 mm lze dát pouze nylon 1 mm. Vzorník barev zde: Barvy šňůrek. Šňůrkový náramek je zakončen posuvnými uzlíky.

Materiál je zlato: Au585/1000

Tloušťka medailonku je 0,5 mm.

Váha zlata je cca 0,30 g (8 mm), 0,70 g (11 mm), 1,00 g (14 mm), 1,60 g (17 mm). Přesná váha bude uvedena po výrobě ve faktuře.

Výroba a dodání šperku je 2 - 3 týdny, počítáno po přijetí platby na náš účet.