Zamilujte se sama do sebe a potěšte se personalizovaným šperkem.

Náramek se srdíčkovým medailonkem - Barva zlata: Růžové (AU585/1000), Velikost náramku: Pánská, Gravírování: Prosím uvést do poznámky


Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks
Cena
2 290 Kč
Recyklační poplatek zahrnutý v ceně.

Kód produktu
KK-0055-438

Šňůrkový náramek se srdíčkovým medailonkem, který poví vše sám o sobě. Pokud toho chcete sdělit ještě víc, můžete na medailonek nechat i něco vygravírovat. Gravírování je v ceně.

Medailonek je na šňůrku upevněn provlečením přes dvě dírky nahoře, viz obrázek.

To, co si přejete vygravírovat, nám prosím uveďte do poznámky. Můžete uvést i číslo fontu, který preferujete. Berte prosím v potaz velikost medailonku. Pokud si nejste jistý, zda se váš text či jiný motiv na medailonek vejde, kontaktujte nás na e-mailu a rádi to s vámi zkonzultujeme.

Na srdíčko lze gravírovat z obou stran. Stačí uvést do poznámky např. písmenko na jednu stranu a sluníčko na druhou stranu.

Pokud máte zájem o čistý medailonek bez gravírování, i to nám prosím do poznámky zapište.

Šňůrku si můžete vybrat nylonovou 1mm nebo saténovou 1 mm. Vzorník barev zde: Barvy šňůrek. Šňůrkový náramek je zakončen posuvnými uzlíky.

Materiál: Zlato (Au585/1000)

Tloušťka medailonku je 0,5 mm a velikost strdíčka je 9 mm.

Váha zlata je cca 0,30 g. Přesná váha bude uvedena po výrobě ve faktuře.

Výroba a dodání šperku je 2 - 3 týdny, počítáno po přijetí platby na náš účet.

V ceně dopravy je zahrnut 1 kus dárkové krabičky. Pokud objednáváte více šperků, a každý si přejete zabalit zvlášť, můžete objednat další krabičky v sekci DOPLŇKY.