Zamilujte se sama do sebe a potěšte se personalizovaným šperkem.

Náušnice medailonek s gravírováním


Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

pár
Cena
od 3 990 Kč
Recyklační poplatek zahrnutý v ceně.

Kód produktu
KK-0065

Náušnice s gravírováním? To je ta nejosobnější náušnice, kterou u nás můžete pořídit. Nechte si personalizovat své náušnice. Můžou být obě stejné, nebo snad každá jiná. Je to jen na vás.

Medailonky nabízíme ve dvou velikostech a to 6 mm a 8 mm. Obě velikosti jsou vhodné pro symbol, iniciály, číslice, případně nějaké krátké slovo. Neváhejte nás kontaktovat, pokud si nebudete jisti, zda se váš motiv na medailonek vejde.

Požadavek na gravírování prosím uvést do poznámky. Samozřejmě lze ponechat i bez gravírování. Toto prosím také uvést do poznámky.

Materiál: Zlato (Au585/1000)

Tloušťka medailonku je 0,5 mm.

Váha zlata je cca 0,90 g u velikosti 6mm a 1,20 g u velikosti 8 mm. Přesná váha bude uvedena po výrobě ve faktuře.

Základní cena je za 1 pár.

Při objednání 1 ks náušnice je počítáno 55 % z ceny za celý pár objednávané velikosti náušnice. Cenový údaj uvedený v závorce u položky "Mám zájem o 1 ks náušnice" je pevně uveden dle jedné z nabízených velikostí (nemění se dle výběru velikosti). Reálná cena za 1 ks náušnice je uvedena níže dle vámi zvolené velikosti náušnice.

Výroba a dodání šperku je 2 - 3 týdny, počítáno po přijetí platby na náš účet.

V ceně dopravy je zahrnut 1 kus dárkové krabičky. Pokud objednáváte více šperků, a každý si přejete zabalit zvlášť, můžete objednat další krabičky v sekci DOPLŇKY.