Zamilujte se sama do sebe a potěšte se personalizovaným šperkem.

Řetízek s malinkým písmenkem - Barva zlata: Bílé (Au585/1000), Délka řetízku vč. zapínání a písmenka: 50 cm, Písmenko: Zvolené písmenko uveďte do poznámky

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Dárek: Nákupem tohoto šperku získáte jako dárek (Pouzdro na šperky)

ks
Cena
6 990 Kč
Recyklační poplatek zahrnutý v ceně.

Kód produktu
KK-0093-11

Dokonale minimalistický řetízek s písmenkem. Tak přesně tento popis se hodí k tomuto řetízku. Písmenko je úžasně decentní a na krku vypadá naprosto oslnivě. Pracnost výroby se jednoznačně promítá do vzhledu. Jednoduchost provedení poskytuje krásný a elegantní vzhled. Mějte to důležité písmenko stále při sobě a hrdě ho noste. Šperk je minimalistický, ale zároveň výrazný.

Písmenko je ručně vyřezávané a na výšku má 6 mm, silné je 0,5 mm. Je umístěno uprostřed řetízku. Zvolené písmenko nám prosím uveďte do poznámky.

Jako volitelný doplňek si na řetízek můžete přidat korálek z minerálního kamene, který standardně umisťujeme k zapínání. Pokud byste chtěli jiné umístění, uveďte to prosím do poznámky.

Materiál: Zlato (Au585/1000)

Váha zlata je cca 1,70 g. Přesná váha bude uvedena po výrobě ve faktuře.

Výroba a dodání šperku je 2 - 3 týdny, počítáno po přijetí platby na náš účet.

V ceně dopravy je zahrnut 1 kus dárkové krabičky. Pokud objednáváte více šperků, a každý si přejete zabalit zvlášť, můžete objednat další krabičky v sekci DOPLŇKY.