Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Prosím uvést do poznámky

od 5 490 Kč

ks

Kód produktu: KK-0027 Doprava a platba

Řetízek s medailonkem a gravírováním je klasika, která nikdy neomrzí. Kulatý medailonek můžete vybrat ve velikosti 8 mm, 11 mm, 14 mm a 17 mm. Na medailonek lze gravírovat jakýkoliv motiv, text, obrázek, otisk... Díky gravírování můžete svůj šperk učinit naprosto jedinečným. Například dětské kresby jsou velmi oblíbené. Uchovejte si první výkres svého potomka navěky a originálně. V případě, že máte zájem gravítovat otisky, můžete si vybrat ze dvou provedení, viz fotografie.

Požadavek na gravírování a případně preferovaný font písma, nebo variantu otisku, uveďte prosím do poznámky. Nabídku fontů naleznete zde na stránce mezi fotografiemi produktu. Motiv je potřeba přizpůsobit velikosti medailonku. V případě, že bude ohledně gravírování potřeba cokoliv dořešit, ozveme se vám na e-mail. Své obrázky a otisky pro gravírování můžete posílat na e-mail info@kkjewels.cz.

Na medailonek lze gravírovat z obou stran. Stačí uvést do poznámky např. srdíčko na jednu stranu a sluníčko na druhou stranu.

Jako volitelný doplňek si na řetízek můžete přidat korálek z minerálního kamene, který standardně umisťujeme k zapínání. Pokud byste chtěli jiné umístění, uveďte to prosím do poznámky.

Materiál: Zlato (Au585/1000)

Váha zlata se odvíjí od velikosti medailonku a délky řetízku. Medailonek 17 mm a řetízek 50 cm váží přibližně 3,00 g. Přesná váha bude uvedena po výrobě ve faktuře. 

Výroba a dodání šperku je 2 - 3 týdny, počítáno po přijetí platby na náš účet.