Zamilujte se sama do sebe a potěšte se personalizovaným šperkem.

Řetízek s medailonkem a gravírováním - Barva zlata: Bílé (Au585/1000), Délka řetízku (celková): 45 cm, Velikost medailonku: 17 mm, Gravírování: Prosím uvést do poznámky

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (2)Počet hvězdiček je 5 z 5

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Dárek: Nákupem tohoto šperku získáte jako dárek (Pouzdro na šperky)

ks
Cena
8 990 Kč
Recyklační poplatek zahrnutý v ceně.

Kód produktu
KK-0027-11

Řetízek s medailonkem a gravírováním je klasika, která nikdy neomrzí. Kulatý medailonek můžete vybrat ve velikosti 8 mm, 11 mm, 14 mm a 17 mm. Na medailonek lze gravírovat jakýkoliv motiv, text, obrázek, otisk... Díky gravírování můžete svůj šperk učinit naprosto jedinečným. Například dětské kresby jsou velmi oblíbené. Uchovejte si první výkres svého potomka navěky a originálně. V případě, že máte zájem gravítovat otisky, můžete si vybrat ze dvou provedení, viz fotografie.

Požadavek na gravírování a případně preferovaný font písma, nebo variantu otisku, uveďte prosím do poznámky. Nabídku fontů naleznete zde na stránce mezi fotografiemi produktu. Motiv je potřeba přizpůsobit velikosti medailonku. V případě, že bude ohledně gravírování potřeba cokoliv dořešit, ozveme se vám na e-mail. Své obrázky a otisky pro gravírování můžete posílat na e-mail info@kkjewels.cz.

Na medailonek lze gravírovat z obou stran. Stačí uvést do poznámky např. srdíčko na jednu stranu a sluníčko na druhou stranu.

Jako volitelný doplňek si na řetízek můžete přidat korálek z minerálního kamene, který standardně umisťujeme k zapínání. Pokud byste chtěli jiné umístění, uveďte to prosím do poznámky.

Materiál: Zlato (Au585/1000)

Tloušťka medailonku je 0,5 mm.

Váha zlata se odvíjí od velikosti medailonku a délky řetízku. Medailonek 17 mm a řetízek 50 cm váží přibližně 3,00 g. Přesná váha bude uvedena po výrobě ve faktuře. 

Výroba a dodání šperku je 2 - 3 týdny, počítáno po přijetí platby na náš účet.

V ceně dopravy je zahrnut 1 kus dárkové krabičky. Pokud objednáváte více šperků, a každý si přejete zabalit zvlášť, můžete objednat další krabičky v sekci DOPLŇKY.