Zamilujte se sama do sebe a potěšte se personalizovaným šperkem.

Řetízek se srdíčkovým medailonkem - Barva zlata: Žluté (Au585/1000), Délka řetízku (celková): 40 cm, Gravírování: Prosím uvést do poznámky


Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Dárek: Nákupem tohoto šperku získáte jako dárek (Pouzdro na šperky)

ks
Cena
6 290 Kč
Recyklační poplatek zahrnutý v ceně.

Kód produktu
KK00023-71

Dokonale jednoduchý a dokonale krásný řetízek s medailonkem ve tvaru srdíčka, který si můžete osvěžit gravírováním a udělat tak svůj šperk ještě jedinečnějším.

Nechte každý svůj den zářit díky tomuto krásnému šperku.

Požadavek na gravírování a případně preferovaný font písma uveďte prosím do poznámky. Nabídku fontů naleznete zde na stránce mezi fotografiemi produktu. Motiv je potřeba přizpůsobit velikosti medailonku. V případě, že bude ohledně gravírování potřeba cokoliv dořešit, ozveme se vám na e-mail. Své obrázky pro gravírování můžete posílat na e-mail info@kkjewels.cz.

Na medailonek lze gravírovat z obou stran. Stačí uvést do poznámky např. srdíčko na jednu stranu a sluníčko na druhou stranu.

Jako volitelný doplňek si na řetízek můžete přidat korálek z minerálního kamene, který standardně umisťujeme k zapínání. Pokud byste chtěli jiné umístění, uveďte to prosím do poznámky.

Materiál: Zlato (Au585/1000)

Tloušťka medailonku je 0,5 mm.

Váha zlata je cca 1,80 g. Přesná váha bude uvedena po výrobě ve faktuře.

Výroba a dodání šperku je 2 - 3 týdny, počítáno po přijetí platby na náš účet.

V ceně dopravy je zahrnut 1 kus dárkové krabičky. Pokud objednáváte více šperků, a každý si přejete zabalit zvlášť, můžete objednat další krabičky v sekci DOPLŇKY.