Zamilujte se sama do sebe a potěšte se personalizovaným šperkem.

Řetízek se třemi písmenky - Barva zlata: Růžové (AU585/1000), Výběr písmenek: Písmenka uvést do poznámky, Délka řetízku vč. zapínání a písmenek: 42 cm


Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Dárek: Nákupem tohoto šperku získáte jako dárek (Pouzdro na šperky)

ks
Cena
9 490 Kč
Recyklační poplatek zahrnutý v ceně.

Kód produktu
KK-0060-5

Minimalistický řetízek se třemi písmenky. To už je pěkný počet písmenek. Zvolte si písmenka, která vám budou přípomínat to nejcenejší, co si přejete mít stále u sebe a zaručeně díky tomu zlepší každý váš den. Stačí z řetízku přijímat záměr, se kterým byl objednán, tedy lásku. Rozmístění písmenek je primárně dvě na bocích a jedno uprostřed. Pokud požadujete jiné rozmístění, prosíme uvést do poznámky.

Jak můžete vidět na fotografiích, místo písmenka lze zvolit například obrys srdíčka, nebo číslo. Stačí toto uvést do poznámky.

Písmenka mají cca 8 mm.

Jako volitelný doplňek si na řetízek můžete přidat korálek z minerálního kamene, který standardně umisťujeme k zapínání. Pokud byste chtěli jiné umístění, uveďte to prosím do poznámky.

Materiál: Zlato (Au585/1000)

Délka řetízku je brána vč. zapínání a písmenek.

Váha zlata je cca 2,30 g. Přesná váha bude uvedena po výrobě ve faktuře.

Výroba a dodání šperku je 2 - 3 týdny, počítáno po přijetí platby na náš účet.

V ceně dopravy je zahrnut 1 kus dárkové krabičky. Pokud objednáváte více šperků, a každý si přejete zabalit zvlášť, můžete objednat další krabičky v sekci DOPLŇKY.