Zamilujte se sama do sebe a potěšte se personalizovaným šperkem.

Řetízkový náramek s malinkým srdíčkem - Barva zlata: Bílé (Au585/1000), Délka náramku (celková): 15 cm


Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks
Cena
4 290 Kč
Recyklační poplatek zahrnutý v ceně.

Kód produktu
KK-0096-164

Úžasně minimalistický náramek s ručně vyřezávaným srdíčkem, na které si můžete nechat vygravírovat písmenko, které je pro vás v životě to nejdůležitější. Tento náramek vás velmi uchvátil a já se nedivím, protože je dokonale minimalistický. Srdíčko je ručně vyřezávané a jeho velikost je cca 5 mm, tloušťka 0,5 mm.

Srdíčko je z druhé strany uchyceno na náramek a proto na něm nejsou žádné další kroužky, které by narušovaly vzhled. A pokud by se časem stalo, že byste chtěli na náramek přidat další srdíčko, tak to není problém.

Samozřejmě je možné nechat srdíčko i čisté bez gravírování, pokud ale o gravírování máte zájem, uveďte prosím zvolené písmenko do poznámky.

Jako volitelný doplňek si na náramek můžete přidat korálek z minerálního kamene, který standardně umisťujeme k zapínání. Pokud byste chtěli jiné umístění, uveďte to prosím do poznámky.

Materiál: Zlato (Au585/1000)

Váha zlata je cca 1,00 g. Skutečná váha bude uvedena po výrobě ve faktuře.

Výroba a dodání šperku je 2 - 3 týdny, počítáno po přijetí platby na náš účet.

V ceně dopravy je zahrnut 1 kus dárkové krabičky. Pokud objednáváte více šperků, a každý si přejete zabalit zvlášť, můžete objednat další krabičky v sekci DOPLŇKY.